Ryszard Gąsierkiewicz pojawił się na mojej drodze zawodowej dwa razy. Za każdym razem przynosił mi szczęście, ponieważ po spotkaniach z nim awansowałem.

Grzegorz Gnaś

Dyrektor Organizacji
Carrefour Polska

Szkoła Coaching i NLP

Ryszarda Gąsierkiewicza

Nazywam się Ryszard Gąsierkiewicz. Uczę osoby zmotywowane najskuteczniejszych sposobów osiągnięcia pożądanych zmian w ramach coachingów indywidualnych. Tym, którzy chcą zostać profesjonalistami, zdradzam wszystkie tajniki skutecznego prowadzenia coachingu w pracy z każdym klientem czy grupą. Moje testowane od 2002 roku unikalne sposoby prowadzenia sesji gwarantują nie tylko sukces zawodowy ale także zdobycie certyfikatu Coacha federacji International Association of Coaching Institutes i Praktyka NLP oraz zdobycie dyplomu ukończenia jedynych w Polsce studiów podyplomowych Coaching i NLP.

Grzegorz Gnaś

Dyrektor Organizacji
Carrefour Polska

Aktualnie prowadzimy nabór na studia podyplomowe: Coaching i NLP z certyfikatem ICI Kraków

Promocyjna cena studiów 8 200 zł
Liczba miejsc ograniczona!

.

Mówią o nas!

COACHING I NLP – jak wydobyć potencjał tkwiący w człowieku? Czy możliwe jest chodzenie boso po rozżarzonych węglach? Czy trener boksu, który nigdy nie walczył na ringu, jest w stanie uczynić ze swojego podopiecznego mistrza świata? Czy ograniczenia, które nami kierują, nie tkwią tylko w naszych umysłach?
Przeszkolonych pracowników
Pracy jako trener