O nas

Ryszard Gąsierkiewicz o szkole coachingu oraz o sobie

page2-img1

Coaching i NLP, czyli jak wydobyć potencjał tkwiący w człowieku

Czy możliwe jest chodzenie boso po rozżarzonych węglach? Czy trener boksu, który nigdy nie odnosił sukcesów na ringu, jest w stanie uczynić ze swojego podopiecznego mistrza świata? Czy ograniczenia, które nami kierują, nie tkwią tylko w naszych umysłach? Czy można pokonać stres zawodowy i z powrotem czerpać przyjemność z wykonywanej pracy? Owszem. Jak to zrobić, można dowiedzieć się uczęszczając na nasze kursy lub studiując Coaching i NLP, unikatowy, podyplomowy kierunek studiów.

  • budowania kariery zawodowej i społecznej
  • rozwój osobisty
  • odkrycie w sobie Olbrzyma
  • rozwijanie własnych unikalnych obszarów kompetencji
  • umiejętność budowania autorytetu
  • nawiązywanie kreatywnych relacji

Opinie

Wykładowcy

Każdą instytucję tworzą ludzie...

page2-img2

To oni decydują o jej kształcie, dynamice i kierunkach rozwoju oraz efektach działania. To od nich wszystko zależy, są bowiem najmocniejszym i najsłabszym jednocześnie ogniwem łańcucha. Dlatego nasze Centrum od chwili założenia, zajmuje się przede wszystkim ludźmi.

Oferujemy szeroką gamę treningów NLP i coachingu mających na celu poprawę efektywności działania tak zespołów, jak osób indywidualnych. Naszą mocną stroną jest niewątpliwa umiejętność łączenia praktyki z teorią NLP i coachingu - firmę tworzy zespół złożony z osób prowadzących w swoich specjalnościach zajęcia dydaktyczne na rozmaitych uczelniach, a jednocześnie posiadających szerokie kompetencje praktyczne nabyte w trakcie wieloletniej działalności zawodowej na kierowniczych stanowiskach w instytucjach państwowych i prywatnych. Możemy zatem obok działalności consultingowej i doradczej, polecać nasze szkolenia, gwarantując ich skuteczność i wysoki standard.

Nasi trenerzy specjalizując się w Neurolingwistycznym Programowaniu (NLP) i coachingu, od kilku lat są obecni na szkoleniach, obejmujących tematem: nowoczesne zarządzanie we współczesnej firmie, techniki sprzedaży, psychologię procesu sprzedaży, psychologię zarządzania i kierowania ludźmi, zarządzanie w warunkach kryzysowych, przywództwo w praktyce, psychologiczne instrumenty zarządzania, trening umiejętności kierowniczych, planowanie i zarządzanie czasem, komunikację interpersonalną i zarządzanie konfliktem, sposoby motywowania innych i automotywację, sposoby i techniki radzenia sobie ze stresem, przebieg kariery i ocenę pracowników, skuteczne negocjacje, efektywne zarządzanie ludźmi, psychologię osiągnięć, rekrutację i selekcję personelu, autoprezentację i wystąpienia publiczne, profesjonalny warsztat handlowca, zarządzanie sprzedażą, marketingiem i promocją, tworzenie wizerunku produktu.

Szkolenia NLP i coachingu koncentrują się na wdrożeniu technik skutecznej komunikacji: umiejętności słuchania, rozpoznawania języka ciała (body language), komunikowania z uwzględnieniem preferencji odbiorcy, formułowania osobistych celów, autoprezentacji oraz strategii myślenia i działania poprzez: autopoznanie, rozwijanie cech przywódczych, skuteczną perswazję, dopasowanie zadań do indywidualnych preferencji i stanowią standardowy pakiet szkoleń menedżerskich (coaching dla manadżerów).


Dlaczego my?

W naszej szkole wykładają tylko najlepsi trenerzy z dużym doświadczeniem.
Wśród naszych studentów znajdziesz wielu polityków oraz ludzi znanych z mediów, np. Robert Janowski.
Staramy się aby zapewnić najwyższą jakość zachowując rozsądne ceny. Istnieje możliwość znacznych upustów uzależnionych od długotrwałości współpracy.